Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudnátok digitális fényképezőg...

Tudnátok digitális fényképezőgépet ajánlani 21-22. 000 Ft-os árkateóriában?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy Google a barátom, viszont nem tudok dönteni. Komolyan érdekel a fényképezés viszont amatőr vagyok, és ha lenne is keret egy profi vagy félprofi gépre tisztában vagyok vele, hogy nem tudnám kihasználni, ezért jogos a felháborodás hogy mit akarok egy húszezres kis kézi géppel. Azonban tanácsot várnék, pl. az optikai zoomra, a manuális beállítási lehetőségekre, nekem nem fontos, hogy mindeféle bulimód meg múzeummód meg napfelkelte és egyéb hülyeségek legyenek benne. Logikus, hogy ezen a szinten szinte nics is számomra megfelelő gép, így fényképezgetésre stb, de hátha akad valami? Mondjuk ha arra mennék, hogy hány megapixeles legyen? Légyszíves segítsetek, tudom, hogy elég idiótán hangzik...

2012. aug. 18. 02:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Fuji AX500, vagy bármelyik hasonló Fuji.
2012. aug. 20. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!