Mi a baja a Wii-mnek?

Figyelt kérdés

Kezdő Wii tulaj vagyok, de lenne 1-2 kérdésem a Wii gamék futtatásával kapcsolatban.


1. Chippelt konzolom van, kaptam egy 16 gigás pendrivet, amin volt 2 játék. Tökéletesen működött, de amikor én akartam rárakni játékot sosem bírta elindítani, állandóan lefagyott. Ez a pendrive hibája vagy a Wii-é?


2. Írtam egy lemezt amin az Így neveld a sárkányod wii gamét raktam, de amikor beraktam nem ismerte fel a lemezt. Én írhattam rosszul vagy a Wii-m hibás?


3. Az utóbbi időben a wii-hez kapott pendrive állandóan felmelegszik és kb fél óra- óra mire lehűl. Miért van ez?


U.I.: a Wii Backup Managert használom és eddig csak a Wii Sports-ot sikerült rárakni.



2012. aug. 16. 15:43
 1/1 kutyafülgfdsfgsdfg ***** válasza:
WBFS Manager 3.0-t használd,ha pendrivera akarsz tenni játékot.A program kezeléséről a youtubon találsz rengeteg videót.Az hogy a pendrive melegszik az nem baj.
2012. aug. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!