Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a baja a fényképezőgé...

Mi lehet a baja a fényképezőgépnek?

Figyelt kérdés
Minden jó a gépen, csak mikor lenyomnám az exponáló gombot kép vagy akármi készítésekor, elsötétül az egész, mintha kikapcsolna. Érintkezési hibára gyanakszok, mondjuk ritkán volt használva, esetleg beporosodott?

2012. aug. 16. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagy szakértő, de van gépem. Nem teljesen érthető a kérdés. Körülírnád még egyszer ?
2012. aug. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pesze :) Tehát, semmi baja mindaddig míg fényképezni nem próbálnék, ugyanis amint hozzáérek a gombhoz, le se nyomom még, de elsötétül az egész képernyő. Szóval nem tudok se képet, se videót, se semmit se csinálni vele.
2012. aug. 16. 15:45
 3/9 anonim válasza:
100%

Szerintem is érintkezési hiba lehet, vagy valami zárlat

Szerintem vidd szervizbe, és ha olyan a szervíz akkor meg lehet őket kérni hogy mondjanak egy árat amiért megjavítják

2012. aug. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Okés :) köszönöm a választ!
2012. aug. 27. 09:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Tehát neked automata géped lehet és mikor bekapcsolod töltésre exponáláshoz mindjárt lekapcsol.Jól értem ! Ha így van, akkor tényleg el kell vinni egy technikushoz vagy add el a zaciba. Egyébként használtad már egyszer is ?
2012. aug. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem az enyém,kaptam :) de tudtommal nem is volt nagyon használva, nagyon ritkán csak.
2012. aug. 27. 21:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem lehet véletlen,hogy ajándékba kaptad ! Kérdezd már meg az ajándékozótól, hogy csinált-e egyetlen képet a géppel,mert ha nem akkor kézenfekvő,hogy miért adott túl rajta.
2012. aug. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk inkább úgy, hogy kölcsönbe kaptam, mivel amúgy se használja, mindössze 100 kép készült vele eddig kb, és 5 éves a gép.
2012. aug. 29. 20:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kérj segítséget az "ajándékozótól", mert lehetséges,hogy exponálási kódja lehet a gépn ek ,de az is lehet, hogy az a hibája, ha nem csatlakoztatási. De ahogy veszem ez a gép beépitett vakus, ugy ez nem állhat fenn.
2012. aug. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!