Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Minecraftnál miért nem működik...

Minecraftnál miért nem működik az alap single player commands? /többi lent/

Figyelt kérdés
Amióta kijött az 1.3.1, azóta nem működik. A pre verzióknál még semmi gondom nem volt, megnyomtam a t betűt, és már írtam is. De az 1.3.1-ben már nem jó. A controlls beállításokban a commandok mellé az volt írva, hogy "SLASH", de nem tudom az melyik gomb, ezért átraktam a z-re, de semmit sem csinál.

2012. aug. 15. 15:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és nem vagyok hülye, beállítottam a csalásoknál "OK"ra.
2012. aug. 15. 15:43
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáltad a Z-Y cserét? mert ugye a minecraft elvileg angol bill. kiosztást használ, és ott a Z az Y. A SLASH amúgy az Ü betűnek felel meg.
2012. aug. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ki próbáltam most hogy így mondtad, de nem jó. Próbáltam más gombokra rakni, de még úgy sem jó. Amúgy nálad működik?
2012. aug. 15. 18:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!