Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol tudnék venni RÉSZLETRE...

Hol tudnék venni RÉSZLETRE MacBookot? Nem hitelre, részletre.

Figyelt kérdés
Főiskolás vagyok, dolgozom, de nincs egyben negyedmillió forintom, 40-50ezerért meg nem akarok mindenféle gagyit venni amit aztán 2év múlva dobhatok ki a p1csába... Szóval érdekelne, hogy tudtok-e valami helyet, ahol vehetek részletre? Tmobile és társait ne írjátok, nem fogyatékos vagyok, hanem nem akarok mellé mobilnetet. Köszönöm az értelmes válaszokat.

2012. aug. 14. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
39%

Inkább vegyél egy komoly notebookot.

Annak az árából olyan notebookat veszel, hogy csuhaj.

Mennyi pénzed lenne rá?

2012. aug. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem a kerdesre valaszoltal... Az egyeni velemenyedet tartsd meg annak aki kikeri. Notebookot NEM fogok venni. Van ra okom hogy macbook kelljen nem menoskodni kellene. 60-70 ezrem lenne kezdore amugy
2012. aug. 14. 23:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Negyed millió :D írd le inkább számmal, az 250.000 Ft ebbe a keretbe nem is fér bele egy macbook. Akkor fér bele ha egy 3-4 éves szériát nézel, de azok már használtak amiket meg ugye nem adnak részletre. 380-ezertől vannak az előző szériás macbook-ok. 600 ezertől vannak az új szériák. Amit ezen ár alatt látsz, az használt, vagy pedig 15 col alattiak és használtak is. Mondjuk nem írtad, hogy mekkora kijelzővel kell neked, de 13-tól felfelé biztos hogy 300 felett lesz használtan, (vagy régi szériás) újonnan meg már írtam hogy mennyi! A kérdésedre a válasz, bemész a Media Markt-ba megnézed hogy mekkora is milyen kell (250-ért nem lesz) és megkéred ott a kollégát, hogy vizsgálják meg hogy hitelképes vagy e és hogy mennyi lesz a törlesztő lehetőséged! Az ilyen helyeken elméletileg van hitel lehetőség, és a Media még ha drága is de megbízható műszaki cuccokat árul. Régen volt Tesco-ban is mac white 300-ért és lehetett hitelbe de ott nem vennék.
2012. aug. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
bocsi, a negyedmillió kicsit rtlklubbos volt :D amúgy azért zavarodtam meg, mert t-mobile-ban ennyi a cucc, egyébként 11-es MacBook Air kell, fősulin már unom a füzetezgetést meg a kis iPhone kijelzőn pötyögést. De igen tudom, hogy az is 300 fölött van Apple Store-ba, meg a többi resellernél. Akkor benézek a mediamarkt-ba, köszönöm a válszt.
2012. aug. 15. 18:12
 5/5 anonim ***** válasza:
ja értem! Hát a 11-es az azért olcsóbb jóval, az írogatásra, hordozhatóságra megbízhatóságra tökéletes! A szolgáltatókat meg nem csodálom hogy ki akarod hagyni, kinek kéne még havi 4-5 ezerért mobil internet! Műszaki áruházakban érdemes nézelődni, sok sikert!
2012. aug. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!