Van egy Xbox 360 Arcadeom. Megéri kiflashelni? Mik a pozitívumok, negatívumok vagy kockázatok?

Figyelt kérdés

2012. aug. 13. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem éri meg.

Pozitívum kb semmi nincs. Letölthetsz ezer játékot, de minek? 2-3nál egyszerre úgy se játszol többel, ráadásul így bukod a live-t, a dlc-ket.

Olcsón kell megvenni használt vagy régebbi játékokat, ha valami újabb kell arra is össze lehet spórolni, aztán meg akár cserélgetni.

Fel kell fogni, ezek nem ingyenes dolgok. Ha nincs rá lóvé, más hobbit kell keresni.

2012. aug. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ráadásul abban szerintem semmi öröm nincs, hogy valaki 1 nap alatt letol minden megjelent játékot.

A jobbakat pedig meglehet venni használtan. 2-3 hónap alatt több ezret csökken az ára.

Gears of War 3 már 4k körül kapható használtan.

2012. aug. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a véleményem hogyha valamiből sok van azt az emberek többsége nem igazán értékeli.Így van ez a játékokkal is.Szerintem az emberek zöme csak végigtolja a játékokat 1-2 alkalommal aztán hali.De egy játék akkor van igazán kijátszva ha az összes Achivment-et kiszedik belőle.A Live-on ezt a mércét használják és %-ban jelenik meg a teljesítmény egy-egy játék kapcsán, nem beszélve hogy milyen jó úgy ránézni egy játékra hogy az van utána írva 100% teljesítés.(mert hogy lehet igazán véleményt mondani egy olyan játékról aminél Pl:csak 45% teljesítettség van,és ha egy ilyen ember mond vélemény hát valljuk be nem nagyon adnánk a szavára legalább is én biztos nem!)És csatlakozom az előttem szólókhoz egy csomó dologból kimaradsz.Inkább legyen kevesebb eredeti játékom de az legyen mellette hogy 100%!
2012. aug. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

RGH-s átalakítás éri meg!


Röviden a géped erre lesz képes (JTAG-nál is ugyanez volt):


-Bármilyen XBox 360-ra írt program futtatása, bárhonnan - tipikusan homebrew, emulátorok, arcade stb.

-Régiókód feloldása, azaz bármilyen (akár NTSC) régiós játékok is mennek (dash_launch plugin kell, de azt én mindig rárakom)

-Mivel nem lemezről mennek a programok, az XGD3, AP25 és bármilyen más esetleg a jövőben megjelenő lemez alapú védelmi technika rögtön ki vann védve. Nem kell újra flashelni vinni a géped soha többé és a speciális "burner max" fw.jű lite.on meghajtóra sem lesz szükséged a lemezek írásához.

-Ha a dvd meghajtó nem volt megflashelve eddig (LT+ 2.0 vagy fölött), akkor nem fog írt lemezeket beolvasni a gép ezután sem

-De erre nincs is szükség, mivel egy külső FAT32-re formattált merevlemezről bármit el tudsz indítani

-Persze ha ragaszkodsz a dvd-hez, akkor ha kibontod az iso-ból a fileokat (Xbox Image Browser program, lásd lentebb) és azokat simán lemezre írod, akkor a legtöbb esetben mégiscsak be fogja olvasni. Az iso-t nem szabad kiírni csak úgy ahogy van, mert azt flashelt meghajtó nélkül nem látja. És az így megírt lemez csak RGH / JTAG-os gépeken fog futni.

- Ha a gépben van belső winchester, akkor oda akár FTP-n keresztül közvetlen számítógépről is másolhatsz bármit

-A belső HDD méretkorlátozásának és "eredetiségvizsgálatának" teljes feloldása, azaz akár 1TB-os 2,5-es notebook merevlemezt is beépíthetsz

2012. aug. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!