Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudtok olyan külföldi webáruhá...

Tudtok olyan külföldi webáruházakat, kereskedéseket, ahol jó áron (a hazai áraknál lényegesen olcsóbban) és megbízhatóan lehet XBOX360 Slim konzolhoz PAL-os játékokat vásárolni?

Figyelt kérdés

Rákerestem a neten a Google-val, és árak tekintetében találtam is kedvező lehetőségeket, de mivel nem beszélek angolul (online fordítókkal próbálkoztam) nem igazán tudom megítélni, hogy honnan lenne biztonságosabb a vásárlás.

Ha tudtok, segítsetek! Köszönöm.



#Xbox 360 #xbox360 külföldről
2012. aug. 11. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezeket a boltokat is.

Colin konzol játékok

Play mania

Console corner

[link]

2012. aug. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Ha esetleg tud valaki külföldi oldalt is, nagy segítség lenne ha megírná, akár csak egy privát üzenetben is.

2012. aug. 16. 08:03
 3/3 A kérdező kommentje:

Még csak annyit, hogy időközben megnéztem a fentebb ajánlott oldalakat.

Tény, hogy van választékuk.

Tény, hogy esetenként lényegesen olcsóbbak náluk a játékok (újak és használtak), mint máshol.

De az is tény, hogy bár az oldalukon is kint van, hogy lehet érdeklődni e-mailben is, azonban válaszolni több nap után sem nagyon válaszolnak.


Én meg -talán a koromnál és a negatív tapasztalataimnál fogva- már nagyon rühellem az olyan kereskedőket (más téren is), akik csak a beküldött megrendelés észlelése után mutatnak életjelet.


Szóval hiába a nagy választék, hiába a jó árak... én vidékről biztosan nem fogok azért Budapestre utazni, hogy személyesen egyeztessek a lehetőségekről.

Ha meg hosszú percekig telefonálgatnék -talán kapnék választ a kérdéseimre- ugyanott lennék a költségek tekintetében, mintha kapásból megvenném máshol drágábban a játékot.


Lehet, hogy sz..rágónak tűnök, de ha van egy kereskedés oldalán e-mail elérhetőség, és még ajánlják is, hogy így is lehet érdeklődni, akkor az lenne a korrekt, ha reagálnának is a levelekre.


Persze erre lehet mondani, hogy nyár van, szabadságolás, stb..., de szerintem egy ezzel kapcsolatos infót is ki lehet tenni a weboldalra, hogy tudja az a szerencsétlen érdeklődő/vásárló, hogy lényegesen lassabban megy mostanság az ügyintézés az adott cégnél.

Azonban szerintem ennek semmi köze a nyárhoz és a szabadságoláshoz. Gondolom, aki egyből megrendelést küld, annak egyből válaszolnak. :)


Amúgy meg úgy rémlik, hogy a tavalyi konzolbeszerzésünk előtt, karácsony előtt több héttel érdeklődtem a fenti kereskedések egyikénél, hogy mit milyen áron tudunk náluk megvenni.

Választ csak ez év januárjában kaptam.

Érdemi válaszok helyett, egy köszönő sablonszöveg mellett kellemes karácsonyi ünnepeket kívántak.

Január 10-e környékén. Röhejes.


Szóval, ha valaki tud jó és korrekt külföldi oldalakat, akkor örülnék, ha megírná.

Eléggé hihetetlennek tűnik, hogy senki ne vásárolna ilyen lemezeket külföldről.

Csak a kereskedők.

Vagy itt minden válaszoló inkognitóban lévő kereskedő? :))

2012. aug. 18. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!