Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Üdv! Szeretnék segítséget...

Lomex kérdése:

Üdv! Szeretnék segítséget kérni Gamer Pc V. Ps3? Döntésében. Mivel minden helyzet más de tudom a téma ezer éves még is 2012-ben vagyunk még sokára jön az új generáció konzolból szóval.

Figyelt kérdés

15 éve nem volt olyan, h ne lett volna konzolom arról tudok amit tudni kell(: Viszont Pc-ről kevesebbet.


Tönkre ment a régi ps 3 (javította szerviz+én is) a lényeg Szeretnék játszani az új GTAV,Hitman,Rocksmith,wach dogs, csak párat említsek.Nyilván tudom Gta+Wach D. miatt gondolkoztam el a pc n mivel szeretném ezeket méltó külsőjükben játszani. Ps fan vagyok utána olvasgattam pc ből

azért durva kéne a jó játékhoz. De érdekelne a véleményetek mivel két évig még marad a sony a ps3 al.Addig meg talán egy erős pc kitart.



2012. aug. 10. 11:45
 1/8 anonim válasza:
Egy erős számítógép sokkal jobb!
2012. aug. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Papíron jobb de nem jön rá a normális játékok nagy része.

Én azt mondom, hogy nem szabad grafika buz*nak lenni és venni kell egy PS3-at meg egy Xbox 360-at és minden játékkal tudsz játszani.

2012. aug. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pc amúgy is 3x annyiba kerül, de azt később még fejleszteni is kell, szerintem ps3
2012. aug. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ps4 még 3-4 év múlva lesz
2012. aug. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tegnap jelentette be a Sony, hogy 2014 eleje a PS4.
2012. aug. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Csak egy gondolat mondjuk nem értem még ha tudom is miért csinálja a sony (hogy kitermelje a belefektetett hasznot) azt ,h 8 évig vár az újabb kihozásával. Túl gyors a játék fejlődés pl 6 év az normális lenne de se a ps3 am se a kettőm nem bírta ki max 3-4 évig! Szóval csak idegesítő ,h negyedszerre veteti meg velem (ha a Ps2 is számolom) a sony a masináját. De ez lesz csak most már haragszom :D
2012. aug. 10. 17:50
 7/8 anonim ***** válasza:
5. Miről beszélsz? Nem jelentettek be semmi ilyet, még régebben jelentették be hogy 2015 előtt biztosan nem lesz
2012. aug. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Am nem tudom hogy bírt neked ilyen keveset, nekem már 5 éve megvan, mindennap használom, van sokszor hogy 2-3napig folyamatosan megy, de még mindig tökéletesen működik.

A ps2-m meg kb 8 éves és az is teljesen jó, dvd olvasófejet se kellett cserélni

2012. aug. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!