Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fülhallgatót vegyek?...

Milyen fülhallgatót vegyek? Lent folytatás!

Figyelt kérdés

Max 5000 Ft, rock illetve pop zenére használnám, lehetőleg hangos legyen.

Ezekkel a kikötésekkel milyen fülhallgatót tudtok ajánlani?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. aug. 7. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt tudsz választani!

[link]

Bal oldalt lejjebb a fülhallgatóra is rá tudsz keresni!

2012. aug. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos öreg vagyok már, de nekem mindig is jobban számított a HANGMINŐSÉG, mint a HANGERŐ!


Jobban járnál te is, ha ezen is elmélkednél, mert hosszú távon (akár 2-3 óra múlva) minden bajod lehet egy vacaktól, míg egy tisztát élvezettel tudsz hallgatni egy fél napot is.


Az internetes árukereső tényleg jó ötlet, csak nem tudod meghallgatni, esetleg mások véleményére támaszkodhatsz.


42/F

2012. aug. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, főleg a 2. válaszolónak
2012. aug. 8. 20:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalatom ezekkel a fülesekkel nincs. Csak a teszteredményekre illetve mások véleményére tudok hagyatkozni. A Sony füleseknek állítólag elég rossz minőségű a kábele. Általában egy évnél többet nem bírnak.


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. aug. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!