Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nem szól a házimozim . Mi...

Nem szól a házimozim . Mi lehet a baj? A hangfalaknak van alapzaja .

Figyelt kérdés

2012. aug. 6. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre sokféle válasz létezik, mert attól függ, hogy mi és hogyan van rákötve, mi nem szól (és mi szól) rajta (cd, dvd, 5.1, sztereo, rádió), melyik hangfalat hová dugtad, digitális, analóg bemenetet állítottál-e, stb.


Kicsit pontosíts, vagyis részletezd a kérdésed.


42/F

2012. aug. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem nagyon értek hozzá , de amit tudok azt leírom :)

Tegnap és tegnap előtt bekapcsoltam , 3 percre rá durrant a mélynyomó és szólt egész nap .

Ha szól akkor szól mind a hat hangfal .

Szól DVD-n , rádión stb

Szerintem digitális . ( Azért le írom a márkáját és típusát Philips LX3000D )


A hangfalakat annak megfelelően kötöttem be , ahogy a kis hangfalak hátuljára van írva .


Remélem érhetőbb voltam :)


Köszönöm a válaszát ! :)

2012. aug. 12. 09:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Aha, most látom, hogy ez egybeépített. Ezt elrontani sem tudod! :o)


Ha viszont így van, akkor legjobb, ha elviszed egy szervízbe, mert CSAK akkor kell szólnia mind a 6 hangszórónak, ha te úgy akarod! És semmiképp nem szabadna durrognia a hangfalnak - egyiknek sem.


De gyorsan hozzáteszem - nekem soha nem volt ilyen technikám, mert jobban szeretem a külön dolgokat.


És nem magázódunk! :o)) Nem vagyok még (annyira) öreg.


42/F

2012. aug. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor nem végfok a baja ?

Én érintkezési hibára gondolok :)


Köszönöm a válaszát :)

16/F :)

2012. aug. 16. 12:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!