Házimozi összeszerelés?

Figyelt kérdés
az lenne a kérdésen hogy van egy 5.1 es de ez nem az a fajta amiben a mélnyomóban be van építve az erősítő hanem a mélyláda is egy úgy mond sima hangfal és az a sima vezeték jön ki belőle amit bele kell csíptetni hogy van 2 vezetés piros vagy fekete és be kell csíptetni.. na szóval azt hogy lehet megoldani hogy van egy olyan DVD-lejátszó aminek 2 DB rca kimenetele van a fehér/piros és rá tudjam kötni mert ehhez volt egy hozzávaló dvd lejátszó amibe be lehetett csíptetni csak az elromlott... tehát valamilyen átalakító kellene amibe a 6 hangfalat becsíptetem és a másik oldalán meg 2 rca dugasz van.. létezik iylen?????
2012. aug. 5. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Neked az erősítő a dvd-be volt beleépítve ahogy a leírtak alapján kivettem a rossz hír hogy venned kell egy 5.1 erősítőt.Mert a hangfalak nem fognak erősítő nélkül megszólalni egy barátom ugyanígy járt a JVC házi moziával.
2012. aug. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és mennyibe kerül egy 5.1 es erősítő?:D
2012. aug. 6. 12:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Az attól függ mennyit akarsz rászánni tudod "a határ a csillagos ég"
2012. aug. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát 5000 FT?
2012. aug. 22. 22:30
 5/6 anonim ***** válasza:
hát 5ezerért nem hiszem hogy találsz, vaterán keress inkább sztem házimozit és ott lesz eladó külön dvd lejátszós része amiben van beépítve erősítő és arra rákötheted amik neked vannak , persz az ohm arányokra figyelni kell , mert nagyobb Ohm-osakat köthetsz rá de kisebbeket nem !
2012. okt. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
olyat meg lehet talán találsz 5-ért.., de 10-ért már vannak normálisak is amik már komplett házimozik
2012. okt. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!