Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van valakinek ötlete, hogy...

Van valakinek ötlete, hogy miért nem működik a PS3-mam?

Figyelt kérdés
YLOD javítása után most se kép, se hang. Nem reset gondja van, azt már próbáltam. Van valakinek más ötlete, hogy mi lehet a gond?

2012. aug. 4. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Hazavitted szervizből és nem is volt jó? Ha igen, akkor vidd vissza, csinálják meg normálisan.

Egyébként úgy tudom YLOD után várható újabb YLOD, tehát gondolkoznék egy slimre cserélésen.

2012. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, én magam csináltam meg, sajnos már régen nem garanciás, annyit meg nem ér meg, hogy ráköltsön az ember (fat 40gb)
2012. aug. 4. 12:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez az én magam csináltam meg ez ugye nem valami sütőbe beteszem vagy sokáig melegítem és jó lesz szerelés?


Ha eddig bekapcsoltad és sárga led és kiírt valami hibakódot, most meg se kép se hang, akkor sztem vége van.


Nézesd meg egy szerelővel és reménykedj, hogy nem lett véglegesen rossz, mert minden gépet ők se tudnak visszahozni.

2012. aug. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem sütőben csináltam :) Teljes szétszerelés, tisztítás, hőpisztoly, paszta, aztán vissza az egész. Elindul, zöld a fény az elején, csak a kép nem jön át. Gondoltam, hátha van még valami trükk.
2012. aug. 4. 15:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Legközelebb úgy kapcsold be, hogy a bekapcsgombot (nem a joystickon, magán a PS3-on) hosszan nyomod, hátha csak ez lesz a gond.

Ha nem akkor valami komolyabb.

2012. aug. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez már megvolt, nem a beállításokkal van a gond. De akkor biztos valami tönkrement útközben.

Alkatrésznek még jó lesz :)

2012. aug. 4. 17:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!