Kinek melyik a jobb? az Xbox360 vagy a PS3? es miert? Mien tv-n jatszatok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Helló!

Nekem PS3-mam van és nagyon örülök neki:D

Főleg a minőségibb exkluzív játékok, ingyen online játék és netezés, a hosszabb élettartam(Xboxnál minden erő ki van használva), a PSP-vel való összeköttetés és a Blu-Ray vett rá arra, hogy PS-t vegyek. Xbox 360 is jó, de fizetni kell a netért+nekem routeres a netem, így +20e Ft-ot kell fizetnem az adapterért, mivel az Xboxban nincs beépített wi-fi adapter:(

Oldalakat írhatnék erről, de most fáradt vagyok, ha szeretnéd, hogy egy hosszabb kiegészítésben magyarázzam el, hogy miért a PS3 a jobb, írj privátban;)

Illetve én egy 82 cm-es FullHD LCD TV-n tolom, ezeken a legjobb a PS3 és az Xbox is persze, sima tv-re nem kötném rá(állítólag a konzolokat is tönkreteszik, mivel nem a sima SD, 576-os felbontásra vannak mint a konzolok, mint a játékok optimalizálva), ha monitorod van, akkor meg inkább Xbox 360-at vegyél, mert PS3 nem olyan jó monitoron, de LCD-n annál inkább:):):)

2009. júl. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elküldtem e-mailben, nagyon remélem, hogy megérkezett;)
2009. júl. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled 1. hozzászóló én Panasonic LCD tvn játszok
2010. ápr. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!