Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Most lehet hogy én nem értek...

Most lehet hogy én nem értek hozzá de ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
Gépvásárlás előtt állok és minap vga-kat néztem és rábukkantam egy ATI HD Radeon 5670es kártyára. Az ára 20ezer körül van. Elég sok negatív kritikát olvastam, de néhány személyes tapasztalat meghallgatása után úgy döntöttem hogy megveszem. Mielőtt a kosárba tettem volna láttam 6750est. Az ára ugyanannyi mint az előzőé a teljesítménye viszont sokkal jobb. Hogy lehet az hogy ugyanolyan árban vannak?

2012. aug. 3. 08:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért mert sok termék van , amit drágábban árulnak mint amennyit ér.

A 6750et kellett volna vegyed

2012. aug. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még 1 kérdés , ddr5 ram volt azon a kártyán amit vettél ?
2012. aug. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen

Amúgy el vinné a skyrimet? A gép további adatai: 2x 3200Mghz-es intel proci, 500Gb-os vinchester, 2 Gb ram, 450w-os táp.

2012. aug. 3. 16:08
 4/5 anonim ***** válasza:
HD3870el játszottam a Skyrimet és szépen ment,
2012. aug. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aha, köszi. Csak elviszi ez is.
2012. aug. 4. 07:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!