Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS3 kontroller adapter tölthet...

PS3 kontroller adapter tölthető adapterrel?

Figyelt kérdés

Van egy ehhez hasonlóm: [link] ezzel lehet tölteni a kontrollert? output:5V 500mA

Két kontrollerem vam: 3,7 300mA és egy 5V 500mA áram felvételű. Az utóbbit lehet vele tölteni vagy esetleg mindkettőt?



2012. júl. 30. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha utángyártott (nem Sony-s) akkor elképzelhető, de ha nem, akkor nem valószínű.
2012. júl. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A kontrollerek? Mindkettő gyári, nem utángyártott.
2012. júl. 31. 10:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Ma kipróbálom az enyémet és majd visszaírok! :D

Nekem is van ilyen adapterem, de szerintem nem lesz vele tölthető...

2012. aug. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát pedig jó lenne, ha töltené.

Egyébként a PS3-nak nem kellene töltenie a kontrollert akkor is, ha a gép ki van kapcsolva? Mert az enyém nem akarja. :D

2012. aug. 1. 19:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Kipróbáltam, sajna nem tölti. :(


Kikapcsolt állapotban?

Szerintem arról van itt szó, hogy a kontroller hozzá van rendelve a PS3-hoz, ha rádugod és a gép be van kapcsolva, akkor ismeri fel és tölti.

Kikapcsolt állapotban erre nem képes.

Szerintem. :)

2012. aug. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még a PS3 megjelenésekor készült tesztben volt írva, hogyha a gép kivan kapcsolva akkor is tölti, de úgy néz ki, hogy nem akarja vagy az újabban már nincs ez benne. :)
2012. aug. 2. 08:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki sajna. :(
2012. aug. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Számítógépen is lehet tölteni.
2012. aug. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!