Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valaki segítene, hogy miért...

Valaki segítene, hogy miért akadozik a DVD-n a pendrive által lejátszott film?

Figyelt kérdés
Nem tudom, miért akadozik. Csomószor átkonvertálom (mert ugye nekem csak .avi-t játsza le, lehet amúgy, hogy mindenkinél), bitrátát állítok, de iszonyatosan akadozik. ORION DVD-m van egyébként.

2012. júl. 30. 13:16
 1/4 anonim válasza:
Nekem ORION 5000HC típusú dvd lejátszom van, és ha pendriveról játszom a filmet nekem is néha 5-10 másodpercre megáll a kép, hang megy tovább.
2012. júl. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem nem az a gond, hanem hogy folyamatosan, a kép is és a hang is. Előtte, hozzáteszem, simán gépről ráraktam pendrive-ra, aztán be DVD-be és ment. Nem kellett konvertálni se. :/
2012. júl. 30. 13:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Orion az ilyen, egy nulla. Ki az aki ilyet vesz?

Mi vittük vissza, hogy adják vissza a pénzt, egy szót nem szóltak, már adták is vissza a pénzt az Auchanban.

2012. júl. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ki az aki ilyet vesz? :D Én mondjuk speciel ajándékba kaptam.
2012. júl. 30. 16:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!