Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek elég egy Netbook?

Szerintetek elég egy Netbook?

Figyelt kérdés
Fősulira megyek szeptembertől, játszani igazából nem szoktam, egy két filmet töltök le egy héten max.,és igazából csak tanulni akarok rajta. Elég egy Netbook erre, vagy ink. notebook?

2012. júl. 26. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább Notebookot vegyél.
2012. júl. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
nekem netbookom van. főleg netezésre használom. de 1-2 kisebb játék is bőven elfér rajta, egy office, filmből szintén sok. a célnak szerintem tökéletesen megfelel. plusz egész sokáig bírja az aksija.
2012. júl. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ha van notebookra kereted praktikusabb. Netbookon téll csak "tanulni" lehet. Gyengék.
2012. júl. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
ha nem zavar, hogy kisebb a kijelzője, akkor nyugodtan. Feltéve ha tényleg csak PDF fájlok olvasására, és beadandók írására kell. A HD filmekkel már néha gondja van egyiknek-másiknak, szóval marad a nem-HD, vagy drágábbat veszel.
2012. júl. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
bátyám elég drága notebookot vett anno, amikor ment egyetemre. jó gép kellet, mert azért voltak programok amiket kellet futtatni rajta meg egyebek, habár ő mechatronikusnak ment.
2012. júl. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is Notebookot vegyél. A Netbook az túl kicsi és csak "mellék" gépnek jó. Pl nekem asztali gépem van viszont van egy Netbookom is mivel ha megyek valahova az azért jó.
2012. júl. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A netbook csak akkor jó, ha minden nap cipeled az egyetemre - aminek sok értelme nincs, a diák úgyis fent vannak a neten, nem kell jegyzetelni. Netbookon még pdf-et olvasni se jó, nagyító kell hozzá, notebookot vegyél.
2012. júl. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
El.
2012. júl. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!