Vettem egy Skullcandy Riot Rasta füllhalgatót, és mikor bedugom a telefonomba (Sony Ericsson Live with walkman) akkor ezt írja: ' a tartozék nem támogatott'?

Figyelt kérdés
Utána olvastam fórumokon meg ilyesmiken és azt írták hogy telefonba,mp3 mp4 be is jók stb.. Akkor az enyémbe miért nem? Mit lehet csinálni ellene vagy mi a problémája? köszönöm

2012. júl. 25. 15:45
 1/3 anonim válasza:
A Sony Ericsson telefonoknál szokásos probléma a fülhallgató csatlakozás. Sőt a legújabb, már csak Sony, telefon felhozatalnál is megmaradt ez a probléma. Sony csak a saját fülhallgatóival akar normálisan működni.
2012. júl. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azóta kaptam hozzá egy átalakítót,és már működik.
2012. aug. 8. 13:24
 3/3 GonoszKacsa válasza:
milyen átalakítót vetél? mert nekem van egy CANYON CNA-SEP01B stereo mikrofonos fülhallgató és ugyan eszt irja mint neked.
2013. nov. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!