Hogy másoljak az xbox 360 slim-re adatokat?

Figyelt kérdés
Ha a 8gb-os pendrive-ot rádugom csak formázással tudom kezelni. Milyenre formázzam előtte szgépen a pendrive-ot, hogy a rajta lévő adatokat lássa egyből az xbox, és fel tudjam másolni?
2012. júl. 23. 11:47
 1/2 anonim válasza:
Szia! Én úgy tudom hogy, ha játékokat akarsz másolni akkor ki kell venni a winyót a slimből és rákötni a gépre és csak simán át másolod.
2012. júl. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia a Google-ban kerestem, de nem nagyon találok semmit.. azt tudod esetleg, hogy milyen kábel kell ahhoz, hogy a hdd-t összedugjam pc-vel? Amúgy én filmet és zenét szeretnék rá másolni! Aut usb-t formázni kell, igy nem tudok rá tenni semmit, dvd-röl sem lehet rá másolni (mp3, avi-t lejátszik)
2012. júl. 23. 16:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!