Melyik a jobb tablet?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2012. júl. 20. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyik sem.

Mind a kettő noname kínai sz*r, ráadásul harveresen is harmat gyengék, valamint frissítésről ne is álmodj rá a jövőben, plusz a programok nagy része is tuti nem fut el rajta.

2012. júl. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha olcsón akarsz jó tabletet, vegyél Concorde-ot.
2012. júl. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Hazardteam válasza:
Várd meg a Microsoftét, vagy az iPad minit, Google új tabletjét szerintem.
2012. júl. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előző:


nagyon jó döntés egy MS Surface-t ajánlani, mikor 15 rongyos tableteket linkel be a kérdező (végül is csak ~150-200 ezerrel drágább).

iPad mini, ha egyáltalán lesz valószínű 20 rongy körül lesz, Apple az olcsóságáról híres.


20 rongyért csak hulladékot kapni, vagy össze kell szedni 40 rongyot egy Wayteq xTab70i-re, vagy még többet (~55k) egy Google Nexus 7-re, és az már mindenre elég.

2012. júl. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Hazardteam válasza:
A surface és a nexus sem lesznek olyan drágák, mint amilyennek leírtad. Én nem árban mértem a gagyi kínai parasztvakítós tabletekhez képest, hanem használhatóságban. Ha nem tudja normálisan használni, akkor annak, akinek nincs több pénze rá, ez a tizenX Ft is túl mély zsebbenyúlás a semmiért. Ha viszont értelmeset akar venni, ami időtállóbb és hosszú távon támogatottabb is, akkor kénytelen vagyok normálisabbakat felhozni. Ez a tablet dolog jelen pillanatban még "vagy/vagy" kategória..
2012. júl. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 senkisemtudja válasza:

Az olcsóbbat vedd meg.

- nem fogod sose megtudni, hogy a másik milyen lett volna.

- spórolsz.

- tökmindegy, mindkettő egyforma messze van attól, ami jó.

- ha belemélyedsz az összehasonlításba pont annyi különbséget találsz, hogy nem tudsz dönteni köztük, és megveszed az olcsóbbat, mert kevés pénzed van.

2012. júl. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Hazardteam válasza:
akkor te meg vegyél auto utánzatot ócsóé' de ne hasonlítsd más autókhoz, használni se akard és ne lepődj meg, ha lóval kell elhúzatni, ha azt akarod, hogy menjen:)
2012. júl. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!