Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek? DPS E850...

Mi a véleményetek? DPS E850 e-book olvasó!

Figyelt kérdés

Régóta foglalkoztat az e-book olvasó gondolata, sokat olvasok, és rengeteg könyvet találtam az interneten, laptopon viszont utálok olvasni.

Mi a véleményetek, tapasztalatotok a DPS E850 e-book olvasóról?

És egy másik, amit nem találtam meg neten: érintőképernyős? Előre is köszönöm a válaszokat! :)



#e-book olvasó #DPS E850
2012. júl. 19. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:

A 'kistesó' az E 750-re elég sok panasz van, lásd Vásárlói értékelés:

[link]


Ennyiért jobb olvasót is kapsz, Kindle, Nook, Koobe, Pocket book.

2012. aug. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olcsó húsnak híg a leve, sejtettem... köszönöm a választ!
2012. aug. 4. 23:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért vagy elkeseredve? A DPS E850-t 29-30ezerért láttam, ennyiért (esetleg kicsit többért) már válogathatsz!

[link]

[link]

2012. aug. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja nem, nem keseredtem el! :) Gondoltam, hogy ilyen, ezért is nem rendeltem meg! Már az Amazon Kindle Touch-ot néztem ki magamnak, csakhát nemigen tudok angolul, és az a baj, hogy könnyen belezavarodok az ilyen informatikai kütyükbe, és nem szeretném tönkretenni, így most a fórumokat olvasgatom, nézegetem, kigyűjtök pár lényleges dolgot! :) 11-én kapok pénzt, szeretném abból megvenni, addig is infókat gyűjtök. Neked esetleg van valami konkrét ajánlatod? Mert még mindig nem választottam 100 %-osan! :D
2012. aug. 5. 21:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!