Tudatlan010110 kérdése:

Melyikkel van a kevesebb probléma a ps3 mal vagy az xbox al?

Figyelt kérdés
Hogy szervízbekell vinni stb és melyikkel lenne szebb a battlefield3 grafikája 1366*768 ba?

2012. júl. 17. 09:50
1 2
 1/13 Antimod ***** válasza:
64%
Az Xbox kb. három-négy évig tart, a PS-t nem tudom, de nálam az 1 sokkal tovább elműködött.
2012. júl. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mindegyik konzolnak voltak gyerekbetegségei, a Fat széria első modelljei már kezdenek mind kihullani sárga leddel már elég régóta. Mindegyik tartós ha az előírásoknak és a javaslatoknak megfelelően használják. Én nekem egy elég régi Jasper xboxom van és még mindig bírja.
2012. júl. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ps3-hoz tudok hozzászólni. Nekem 3.éve megy a slim-em. Nem volt vele különösebb gond pedig kapja rendesen...
2012. júl. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Xbox 360 slim már megbízható, a régiek nagyon ramaty szarok voltak, random 3LED, stb.

PS3 mindig is megbízható volt (bár 1-2 éve a 60 gigás fatek elkeztek meghalni, de újonnan már úgyse lehet olyat kapni), még mindig megbízhatóbb valamivel a boxnál, de már nincs olyan hatalmas különbség, hogy ez miatt döntsön valaki XY konzol mellett.


Még mindig azt mondom, hogyha csak a BF3 érdekel akkor teljesen mindegy melyik konzol, ha flashelni akarod úgy tudom a boxot egyszerűbb.

2012. júl. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

13:22-nak tejes mértékben igaza van! Még annyi, hogy szerintem a PS3 megbízhatóbb konzol! Mert akármennyit nyüstölöd akkor sem károsodík az alaplapja nem melegszik túl a gép, és még, hogy sokkal halkabb az xbox-nál ha beteszik a cd-t mindkettőnél és elindítják akkor még a PS3 mindíg halkabb. nézd meg ezt és hallgasd meg: http://www.youtube.com/watch?v=rgtyjDI0iys

Te döntöd el! De szerintem meg még mások szerint is A PS3 idő állóbb. (főleg a slim, de a fat sem olyan rossz)

2012. júl. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
lehet a ps3 halkabb de az xbox gyorsabb, mert csak 7 gigára osztja el az adatot a blu rayen meg 50 gigán
2012. júl. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"lehet a ps3 halkabb de az xbox gyorsabb, mert csak 7 gigára osztja el az adatot a blu rayen meg 50 gigán"

F*szságokat máshol böfögj, kösz.

2012. júl. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Te miről beszélsz alpári stílusban?
2012. júl. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szövegértés se megy?
2012. júl. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem etetem a trollokat :D. Nekem van igazam és kész.
2012. júl. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!