Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mire jó a Tescos tv távkapcsoló?

Mire jó a Tescos tv távkapcsoló?

Figyelt kérdés
Van egy régi ELEKTA Japan készülékem kb. 10-20 éves, viszont a távirányitója betűnt. Szerintetek egy Tescos multifunkciós távkapcsolóval lehet vezérelni? Valaki akinek van konkrét tapasztalata, vagy esetleg ajánlani tud egy terméket, hálás lennék!

2012. júl. 13. 14:29
 1/4 anonim válasza:
nekem még az a régi kockatévém van, azzal tökéletesen működik. párosítani kellett először hozzá ha jól emlékszem, de ez le van írva hogy hogy kell, de ha nincs, akkor sincs baj mert kilogikázza egy 5éves is. jól működik.
2012. júl. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Vettem...

Rakat fos...

Viszem vissza a Tacskóba...

Programozás közben a 12 percig tartottam nyomva 1 gombot, és még véletlenül sem működött a programvezérlés v. átprogramozás.


Inkább helyettesítőt v. tipus szerinti utángyártottat vegyetek. Kb. 1000-es drágább, de működik.

2012. júl. 16. 10:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nippuros távirányítót :) 4000 Ft, és usb-ről tudod felprogramozni. Sok tv járt már nálam, a család idehordja javítani :D Eddig még nem volt olyan, amit ne kezelt volna le. A meglévő távirányítót is le tudja klónozni, és hatalmas adatbázisa van. Nem reklám, tapasztalat. (Az olcsóbb nem éri meg, mert 3000ft, és külön programozó kell hozzá, 2500-ért)
2012. szept. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A sony-nak nincs általános kapcsolója? Én nekem egy ED022 roggyant meg, de nem akarok venni ilyet a snoytól 9000-ért...?
2013. márc. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!