Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Venni szeretnék egy Tablettot 30.000 -ért ( Leszarom ki mit ír hogy szar meg blabla bla most nem az a lényeg hogy milyen) Szóval 10.000 forint hiányzik és minél elöbb szeretném kitölteni ezt az űrt. Mit csináljak csak most leszek 15. Hogyan tudnék egy kis pénzt keresni? Öteletek?

2012. júl. 10. 19:17
 1/6 anonim válasza:
100%

Esetleg valami nyárimunkát bevállalhatsz (málnaszedés, bodzázás ilyesmi)

De nem értem, minek neked tablet, ha van számítógéped? :) Nem azért írom hogy megharagudj, ne is vedd sértésnek, nem azért írom, csak nem értem hogy miért kell neked :)

2012. júl. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
diákmunka, szórólapozás, türelem....
2012. júl. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szüleimmel közös a Laptop :D És ha anyum leül elé ott marad egy ideig meg apum is :D
2012. júl. 10. 19:22
 4/6 anonim válasza:
keress diákmunkát az a legegyszerübb
2012. júl. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy az a legegyszerübb csak 14,8 nem adnak munkát hiába csak 2 hónap kell azt mondják h nem vagyok 15...
2012. júl. 10. 19:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Trükk: Anyukád, vagy apukád bevállal szórólapozós melót, ő felveszi az újságokat és te hordod ki őket.. És te kapod a fizut, amit felvesz.
2012. júl. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!