Megéri xbox kinectet venni?

Figyelt kérdés
Tekintve hogy pár év múlva, kijön az új xbox, és ahhoz alapból járni fog egy újabb.

2012. júl. 9. 18:57
1 2
 1/18 anonim válasza:
Szerintem nagyon megéri! Nagyon jó:) Amúgy meg mindig lesz újabb... ha így állunk hozzá, akkor mondhatjuk soha semmit nem érdemes megvenni, mert mindig lesz modernebb
2012. júl. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És még egy kérdés. Én magyar live ra vagyok regisztrálva. Ha lesz kinect, akkor lesz ebből valami hátrányom? pl.: késik a játék, nem megy a hangvezérlés, stb.: Ilyenek lehetnek?
2012. júl. 9. 19:14
 3/18 anonim ***** válasza:

Van játék, amiben nagyon jól működik, de nem minden játékban kifinomult, pl. Ghost Recon future soldier, rángatózni kell ha lőni akarsz:D

De biztos finomodni fog még a technológia, a verekedős és sport játékok nagyon jók rajta.

2012. júl. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem éri meg, gagyi, gyerekeknek való.
2012. júl. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Gyerek vagyok.
2012. júl. 9. 20:48
 6/18 anonim ***** válasza:
Eleve az egész konzol, meg játékgép, mint olyan gyerekeknek való, nem felnőtt embereknek, a vásárlóközönség jelentős része mégis felnőtt, szóval ez így butaság, hogy gyerekeknek való e valami, ez legalább megmozgat, nem csak ülsz a székben.
2012. júl. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

"Nem éri meg, gagyi, gyerekeknek való.,,


:Facepalm:


Ha gagyi lenne akkor nem érne 30 ezret embeeeeeeeeer. Gyerekeknek való??? Pffff... no comment

2012. júl. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"Ha gagyi lenne akkor nem érne 30 ezret embeeeeeer. Gyerekeknek való??? Pffff... no comment"

Nem is ér 30 ezret, ki mondta neked azt a marhaságot, hogy megér annyit?

Igen, gyerekeknek való, de mutathatsz nekem pár 30 évest, aki kutyákat szeretne simogatni és rohadt jól szórakozna vele a tévé előtt.

3 féle játék van kinectre:

1. Kutyasimogatós lóf*sz, 5 percig biztosan szórakoztató.

2. "Hardcore" játékok, irányíthatatlan kínszenvedés, kontrollerrel bármelyikkel fényévekkel jobbat játszol.

3. "Better with Kinect" játékok, ahol valóban ad némi pluszt a kinect, azonben ez szintén rohadtul nem ér 30 ezer forintot.

Ha valakinek 10 év alatt gyerekei vannak és kis lusta elhízott zsírgombócokat akar nevelni belőlük, így ahelyett, hogy kihajtaná őket focizni bedob nekik karácsonyra egy xboxot, azoknak esetleg jó vétel lehet, pár évig el lesz vele a gyerek.

Ezen kívül bárki másnak pénzkidobás.

2012. júl. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Mindenhol 30 ezret ér egyébként.


Nem is hallottam állatos játékról ,te miről beszélsz? És ezért gyerekeknek való a kinect? Hol élsz te? Biztos még ki se próbáltad.


Rengeteg nagyon jó kinectes játék van Ilyen pl. a kinect sports 1-2 ami iszonyatosan jó vann benne foci, futás, bowling, asztaltenisz, box. a 2-ben amerikai foci stbb..

Továbbá kinect joyride is van ami egy autós játék, egész jó.

Kinect star wars a legújabb sokat nem játszottam vele, nem vagyok egy star wars fan.

Kung fu kinect az nagyon jót ellehet vele játszani.

Michael Phels-es úszós játék Nagyon jó grafikája van, nézz róla gameplayeket.

Powerup egy nagyon jó harcos játék, de ritkán játszok vele.


Haverokkal vendégekkel nagyon jót lehet bowlingozni. Szal legalább ezt ne írtad volna. Először inkább szerezz tudomást erről a videokonzolról.

2012. júl. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Jah és azt el ne felejtsem, hogy a kinect beszédfelismerővel van ellátva. Felismeri a magyar akcentust, így a dashboard-ban kézzel vagy beszéddel irányíthatod a főmenüt vagy a játékot.
2012. júl. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!