Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem tudom ubuntu rendsze...

Miért nem tudom ubuntu rendszerre felrakni a windowst?

Figyelt kérdés

Bebootolom a lemezrôl a windowst(win7), majd mikor kérdezi, hogy melyik particiróra szeretném rakni nem enged tovább, mert a partició nem NTFS-es.

Ezt lehet valahogy orvosolni?

Nem értek az ubuntuhoz nagyon és azt sem tudom, hogy melyik verziója van fent.

A laptop tipusa: Dell Latitude D531



2012. júl. 2. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Inkább valami tapasztaltabb, hozzáértő emberrel csináltasd meg.

Csak NTFS-re kéne formázni, de ha nem tudod hogy kell akkor tényleg csak az előző tanácsomat tudom újra mondani.

2012. júl. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ejbenjaro ***** válasza:

Első körben tisztázni kellene mit is szeretnél. Meg szeretnéd tartani az Ubuntut és mellé akarsz egy Windows 7-et is, vagy el szeretnéd távolítani az Ubuntut és a Windowst szeretnéd feltenni helyette? Első esetben lesznek gondjaid, mert a Windows roppant unintelligens módon felülírja az Ubuntu rendszerbetöltőjét és a sajátjába nem teszi bele az Ubuntut, mint indítható rendszert.

A második esetben, a windows telepítőnek a segítségével töröld az Ubuntu particióit, majd hozz létre a windows számára partíciót, ezt formázd le NTFS-re, aztán telepítheted a windowst.

2012. júl. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A problémát meg sikerült oldani.
2012. júl. 11. 12:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!