Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung galaxy tab-ra lehet...

Samsung galaxy tab-ra lehet skype-ot tolteni?

Figyelt kérdés
Mostanaban tervezek venni, de lehet, hogy ipad lesz belole.. Nekem a skype a legfontosabb es nem tudom hogy a tabra lehet-e tolteni.. apple-re tuti.. segitsetek legyszi.
2012. júl. 1. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Rá lehet, marketből letölthető ingyen. Ipad-en is megy szépen.
2012. júl. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszi:) csak sokan le akarnak beszelni az ipad-rol, azt mondjak az android jobb.. en meg nem ertek hozza:S
2012. júl. 1. 15:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogy jobb. Én az ipad-ot preferálom speciál . Volt galaxy tab-om(igaz csak az első generációs , 7-es) -villámgyorsan eladtam,azót ipad2-t használok,amiben nem csalódtam még.
2012. júl. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
de ha samsung galaxy tab on csak akkor müködik hogyha elő van fizetve hívás nem csak internet.
2012. júl. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell semmi extra elöfizetés rá, ha van wifi hálód,azon is simán fog működni költségek nélkül.
2012. júl. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az egesz hazban van wifi.. meg ahol lakom am osszes barban van wifi.. szoval nem kell net elofizetes, meg Spanyolorszagban lakom es itt azert eleg huzosak az ilyen elofizetesek ..
2012. júl. 7. 19:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!