Battlefiled 3 online pass kodot beirom ahova kel rámegyek és nem fogadja el légyszíves seítsetek hogy mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
ps3,battlefiled3,pass

2012. jún. 26. 21:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
"ps3,battlefiled3,pass cimszónak akartam vagy miafene az :)
2012. jún. 26. 21:40
 2/11 anonim ***** válasza:

Milyen felhasználó alatt próbálod beírni a kódot?(pl. angol magyar)

A magyar alatt nem biztos, hogy aktiválni tudod az online passt. Ezért készítened kell egy új felhasználót amit angol lakcímre regisztrálsz. A játékot ezzel a felhasználóval indítsd és ide írd be a kódot.


A játékot újan vagy használtan vetted?

A használt játék kódját az előző tulajdonos valószínűleg már felhasználta, neked így már nem fogja elfogadni.

Ez esetben venned kell egy másikat a Storeban.

2012. jún. 27. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hali köszi a választ a játék pedig amikor vettem a ps3-mat hozzá volt ps3 320gb + battlefiled 3 szerintem ujonan van. Ja és még anyi hogy egyszer már regisztráltam hogy tudok mégetszer regisztrálni mert már nincs olyan hogy sing up ..?
2012. jún. 27. 08:22
 4/11 A kérdező kommentje:
ja és amugy szerintem magyar felhasználo volt és olvastam a neten hogy azzal lehet hogy nemjó de nemtudom hogy tudok egy ujat regisztrálni :s
2012. jún. 27. 08:40
 5/11 Lázár Péter ***** válasza:

csinálsz egy új felhasználót új e-mail címmel.

United Kingdommal (UK) regisztrálsz be és elfogadja.

2012. jún. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
jó azt énis tudom de nemtudok mégegy felhasználot csinálni mert egyszer már regisztráltam és már nincs olyan hogy sing up ahol kitudom választani hogy ujj account létreházása hogy tudok mégegyet regisztrálni ha már egyszer regisztráltam?
2012. jún. 27. 09:55
 7/11 Lázár Péter ***** válasza:

Na van a főmenü.

Ott van olyan , hogy create new user. Ebbe menny bele.

Itt beírod az új Felhasználót.

Ha beírtad és benne vagy az új felhasználóba, akkor a netwoknél újra sign up lesz.

És beregisztrálsz újra united kingdommal (UK).

2012. jún. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszi:D
2012. jún. 27. 13:24
 9/11 Lázár Péter ***** válasza:
Na jó lett?
2012. jún. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen :)
2012. júl. 14. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!