Ram vagy processzor?

Figyelt kérdés

Sziasztok,van egy nem túl erős számitó gépem:

-Processzor: AMD sempron 2Ghz

-Ram: 1Gb DDR2

-Grafika: 512bm DDR2

Vannak játékok amik még valahogy ezen is lefutnak de nagyon akadozva(gta4,sims3,cod mw 1,2 stb.) és azt szeretném tudni,hogy érdemes-e még 1-2 Gb ramot venni bele akkor nem akadoznának? Igen tudom jobban megérné ujj gépet venni de nincs rá annyim.



2012. jún. 23. 01:24
 1/6 anonim ***** válasza:
a ram is számít játékoknál, de a te esetedben a processzort kell cserélni. a videókártya pontosan milyen fajta? lehet azt is cserélni kellene, hisz a játékoknál főleg mérvadó a processzor és a videókártya teljesítménye. Ram sem utolsó dolog.
2012. jún. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Cakk-pakk kevéske. :S
2012. jún. 23. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
ezt egyszerűen kiderítheted, ha a játék folyamatos majd megakad, folyamatos majd megakad....és igy tovább akkor ram kell neki, ha végig vontatott a kép akkor proci, vga..
2012. jún. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A videókártya: ASUS VGA EAN3650 PCle/SILENT/MAGIC/HDTP/512bm.A játékok csak szaggatnak tehát minden másodpercben 1 kép ugrik be és ha pl. megnyomom az előre gombot akkor 2/3 másodperc mire reagál.
2012. jún. 23. 10:51
 5/6 A kérdező kommentje:
És még valami amikor látom,hogy a játék nagyon szaggat megnzem,hogy mit mennyire használ akkor pl. Gta4 nél a proci 80% a ram meg 100%.
2012. jún. 23. 10:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Alaplap tipusa számítana. 2GHz proci? Az szerintem gyenge, mint a DDR2 technológia, 1fps? Szerintem a tuligényes játékokra kéne új gép.
2012. jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!