Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ez normális a számítógépeknél?...

Ez normális a számítógépeknél? /többi lent/

Figyelt kérdés
Tegyük fel, játszok mondjuk a DiRT2-vel, majd a Need for Speed The Run-nal, és amikor játszok a GTA4-el, akkor szó szerint felforrósodik a gépem háza. Amíg a többi játékokkal játszok, tök normális, aztán a GTA 4 alatt meg forró lesz. Ez árthat a gépemnek? Mert ha igen, akkor kevesebbet fogok GTA4-ezni.

2012. jún. 21. 01:01
 1/10 anonim válasza:

Szia! A ház melegszik? Úristen! Az nem normális. Ugye, ha játszol valamivel, melegszik a videókártya, mert le van terhelve. Ez normális. De mivel a videókártyád nem érhet a házhoz, ezért nem melegedhet a ház. Gondolj bele, ilyen 5-10 centire van kb. a videókártya az oldaltól, milyen forró lehet, hogy azt is felmelegíti. Ne GTA4-ezz annyit, nagyon erőforrásigényes játék. Erős gépeknél is van, hogy felmelegíti, laggol, stb. Azzal a játékkal pusztítottam el a videókártyát. Az volt, hogy asszem felment vagy 78C fokos volt. Utána levettem a gép oldalát, majd odaraktam mellé egy asztali ventilátort. Ment vele a GTA4, de nem volt gyors, szóval cseszhettem. Kaptam új gépet, és első volt, hogy belerakom a gépbe és ott pusztult el. A táppal együtt.

Megoldásod:

- Nem játszasz vele

- Ha már nem garanciás, akkor rak(at)hatsz bele hűtőventilátort.

2012. jún. 21. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagy játssz xbox-on!
2012. jún. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a nem túl biztató választ... Segítettél. De igazából a ház teteje melegszik fel. És nincs xboxom, meg az ilyesmi típusú játékokat nem kedvelem túlságosan kontrollerrel. Köszi a válaszokat!
2012. jún. 21. 08:54
 4/10 A kérdező kommentje:
Elindítottam a Saints Row 3-at és annál is melegszik a gépem. Felül hátul leginkább.
2012. jún. 21. 09:19
 5/10 anonim válasza:
Akkor az nem a videókártya, hanem a táp. Ha a táp melegszik, az azt jelenti, hogy le van terhelve. Ha veszel egy erősebb tápot az megoldás jelenthet, de nem fontos de így nagyobb az esélye, hogy tönkremegy. Amúgy csak én vagyok félős, mert nekem vágta haza a 78°C-os videókártyámat (tudok ám én karikát írni oda, csak telefonról nem XD), másnak meg ilyen 104°C-ra kérdezi, hogy miért fagy le a gép, mert ő úgy szokott játszani. Hát mondom egészségére. Na mindegy a lényeg, hogy ott a táp melegszik, mert a videókártya elég jó, a hűtése is, csak a tápnak kéne erősebbnek lennie, hogy le tudjon adni több áramot. Nem szeretek így a látatlanba beszélni, de ez csak ezt jelentheti.
2012. jún. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a választ! :)
2012. jún. 22. 12:56
 7/10 A kérdező kommentje:
Még így gyors megkérdezem... Akkor ugyan annyi félni valóm van GTA4közben, meg tulajdonképpen bármilyen más játék játszása közben?
2012. jún. 22. 13:56
 8/10 anonim válasza:
Igen, ugyanannyi. Nem valami veszélyes.
2012. jún. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. jún. 24. 07:23
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerinted ha lenne egy erősebb tápom, akkor nem akadozna annyira a játék? Tudom, hogy nem PC-re optimalizálták a GTA4-et, de minden megvan a gépemben hozzá. Ja és tényleg nagyon nagyon köszönöm a sok segítséget!
2012. jún. 24. 08:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!