Ha megtanulok akusztikus gitáron játszani tanár segítségével azt a tudást később hasznosíthatom a szólógitárnál is?

Figyelt kérdés
Ha igen mekkora mértékben segítheti a tanulást?

2012. jún. 13. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálok rájönni, hogy mit szeretnél kérdezni, de nem megy. Jó lenne, ha érthetően is leírnád, mit akarsz.
2012. jún. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Attól függ.

2012. jún. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. nincs olyan, hogy megtanulsz. Elkezdesz tanulni, de soha nem érsz a végére:)

2. valamennyi előnyöd lesz, de nem sok, mivel a két hangszer más.

2012. jún. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Háthh ha te ezt nem tudod értelmezni akkor nem velem van a baj azt hiszem...köszönöm alássan
2012. jún. 22. 19:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok.. Segítek rájönni, hogy megértsd, miért nem lehet érteni amit írtál. Mi az a szólógitár? Nincs ilyen hangszer, ez egy funkciója a gitárnak a zenekarban, de te úgy beszélsz róla, mintha egy külön hangszer lenne, mint mondjuk az akusztikus gitár, vagy az elektromos gitár. Szóló szerepet betölthet akusztikus vagy akár elektromos gitár is. Ergo nem értem, hogy ha megtanulsz gitározni (és tegyük fel, hogy tényleg megtanultál), akkor ugyanazon a hangszeren miért ne tudnál szólózni (legalább valamilyen szinten). Feltételezem fogalom zavarban szenvedsz, ezért kértem, hogy írd le helyesen.
2012. jún. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem volt jól megfogalmazott kérdés valóban, mert sok emberben, akik nem nagyon gitároztak még, keveredik a szólógitár/elektromos gitár meg az akusztikus/klasszikus gitár fogalma és még sok más.

De azért lehetett sejteni, mit szeretett volna. :)

2012. jún. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!