Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 Arcade nem indulnak...

Xbox 360 Arcade nem indulnak az ujj játékok mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Szóval már flashelt gépről van szó eddig hibátlanul működött minden égetett játék de már ujjabb játékok nem indulnak el a gép felismeri ki is írja a nevét de ha rámegyek hogy indítás akkor azt a hibaüzenetet kapom hogy tisztítsam meg a dvd-t vagy indítsam ujjra a gépet de akkor sem megy nem tudnátok valami jó leírást amivel házilag is meg tudnám oldani.Nem gond ha bonyolult mert csináltam már hasonlót igaz hogy nem játékkonzolon de esetleg ha ujjra kell flashselni akkor talán azt én is meg tudom oldani csak kell egy pontos leírás.Előre is köszönöm.

2012. jún. 11. 18:26
 1/1 anonim ***** válasza:
flasheld ki újra. Házilag ne csináld mert veszélyes. Inkább vidd be egy "flashszakértő"-höz és az megcsinálja.
2012. jún. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!