Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A gép hátulján három jack...

A gép hátulján három jack dugesz van. Van egy piros a mikrofonnak van egy zöld a hangszórónak meg van egy kék na az mire jó?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 14:30
 1/8 anonim válasza:
A kéket arra lehet használni, ha pl. egy diktafonból akarod átjátszani a szalagról a hanganyagot a laptopba. A diktafonnak a fejhallgatóra/fülhallgatóra való kimenetét kapcsolod rá a laptopon a kék bemenetre.
2012. jún. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 cipi8 ***** válasza:
Vonal bemenet.
2012. jún. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszi, és még találtam a gépem hátulján egy feketét és egy narancssárgát is azokat még megmondanátok, hogy mire jó?
2012. jún. 11. 18:15
 4/8 cipi8 ***** válasza:
Akkor neked 7.1-es hangod van és ezekbe is hangfalakt tudsz csatlakoztatni. Mert a piros miki és a kék bemenetre is lehet hangfalat csatlakoztatni csak a gépen a hangvezérlő driver programjában át kell kalibrálni a csatlakozókat, hogy 2.0 (stereo) ez alap de lehet 2.1, 4.0, 5.0, 5.1 és 7.1 módba is rakni a beállítást és e szerint a csatlakozók is változnak hogy ép ki vagy bementi jelet fogadjon vagy küldjön.
2012. jún. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Aha és akkor ez most jó hangkártya? Nekem van egy erősítőm ami 4.0 meg még három hifi ami 2.0 na azok vannak rákötve a gépre.
2012. jún. 11. 20:31
 6/8 cipi8 ***** válasza:

Ha a lapodba van beépítve (integrálva) akkor egy normális átlagos kártyáról beszélünk, a ma kapható alaplapokban szinte mindben min. 5.1 vagy 7.1 van. Nem hiszem hogy vettél anno egy Sound Blastert olyan 30000Ft-ért csak úgy hogy nem tudod hogy milyen csatikkal és paraméterekkel rendelkezik.


Nekem 5.1-es van de csak a Digitális Koax kimenetét használom a Technics erősítőmre kötve.

2012. jún. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát nekem egy asztali gépben van. De valahogy nem tudnám megoldani, hogy a zöld-be bedugok egy hifit meg valahogy beállítom, hogy még valahol kifele adjon jelet és akkor ez egyik hifinek nagyobb jelet ad mint a másiknak? És ha ezt valahogyan megtudom csinálni akkor hogyan?
2012. jún. 11. 20:47
 8/8 cipi8 ***** válasza:

Valahogy be kell állítani hogy melyik kimenet adjon ki hangot és arra rá kötöd akkor elvileg lehet szabályozni a hangerőszabályzóval a kimenetek hangját. De mi értelme van ennek? Igazából 5.1 vagy 7.1 sosem lesz így szerintem hogy rádugsz az erősítőn meg hifin keresztül mindent, maximum lesz egy csomó hangfalad ami egyszerre szól de ez nem 7.1. Ilyen fajta kókányolást még én sem csinálta pedig ha valaki szokott itthon alkotni na az én vagyok.

Nekem a gépre egy frankó erősítőn keresztül 3 nagy hangfal van kötve, az bőven elég és szebb is a hangja mint a házimozimnak, a TV is erre van kötve de a DVD recorderem is a TV-n keresztül ide van kötve, és a házimozira is. Tehát a akarom a házimozim és ez erősítőm is tudja egyszerre nyomni a témát, de mi értelme van?


A legnagyobb alkotásom hülyeségből egy Behringer DJ keverőre (DJX-700) kötöttem a gépet, a TV-t és a DVD-t. :-))) unatkoztam

2012. jún. 12. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!