Mi a különbség?

Figyelt kérdés

A felsorolt iPadok között mi a különbség.(Apple iPad 2 Wi-Fi 16GB; Apple iPad Wi-Fi 16GB; Apple iPad Wi-Fi + Cellular 16GB) Nem értek hozzá viszont kellene egy nekem.

Aki kicsit is letudja írni hétköznapi ember nyelvén, hogy melyik a jobb és miért annak megköszönném.



2012. jún. 9. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ipad 2 a legjobb, kétmagos processzora van és jobb GPU-ja meg dupla RAM-ja van és vékonyabb. Szerintem az utolsó kettő között nincs különbség.
2012. jún. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a lényeg, hogy az Ipad 2 az sokkal gyorsabb :)
2012. jún. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van iPad, iPad 2, és New (magyarul új) iPad, ez a 3ik generációs, mai úgy látom téged nem érint.

16GB a tárhelye, Wi-fi az vezeték nélküli hálózat, ha van otthon WI-Fi routered hozzá tudsz kapcsolódni, a Cellular pedig azt jelenti, hogy mobilhálózaton keresztül is tudsz vele internetezni, amennyiben teszel bele megfelelő SIM kártyát, és előfizetsz rá.

Ahogy pedig az előttem szólók már kifejtették, a 2 gyorsabb mint a sima.

2012. jún. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!