Xbox live? (kérdés lent)

Figyelt kérdés
Vettem egy xbox360-at (slim 4gb) két hete és megvettem hozzá a Battlefield 3-mat.Ki szerettem volna próbálni a multiját.Az új xbox360-ak nál van egy hónap ingyen xbox live gold.Regisztráltam igazából azzal sok gond nem volt kis bénázás után mindenre rájöttem.Utána adta ki az xbox live előfizetés lehetőségét.5 közül lehetett választani:1hónap,3hónap,1év,beírok egy kódot vagy nem kérem.Én a nem kérem-re mentem és akkor ajánlotta fel az 1 hónap ingyen xbox live gold-ot.Két lehetőség volt nem kérem vagy hogy elkezdem.Én arra mentem hogy elkezdem ez után kérte a kereszt nevem vezeték nevem email címem telefonszámom vezeték nevem és utána a bankszámla számom.Gondoltam nem írok be semmit hátha tovább enged de nem engedett.A kérdés az lenne hogy minek kell bankszámla szám az ingyen xbox live-hoz mert nekem nincs bankszámla számom,és hogy mit csináljak?Azért írtam le ilyen részletesen mert már tettem fel ezzel kapcsolatban kérdést de vagy nem arra kaptam választ amire akartam vagy nálam nem is volt olyan választható opció amit javasoltak.Már nagyon elegem van abból hogy nem bírom elkezdeni azt a rohadt egy hónapot és mért kell fizetni az ingyen egy hónap xbox live-ért?Lehetőleg olyan írjon akinek xbox-a van.

2012. jún. 3. 19:15
 1/5 Markolt Patrik válasza:
Hát figyelj a bankszámla arra kell hogy ha vége van az 1 honapos ingyen xbox live akkor ez után folyamatosan vesz le kb forintba 300 at hogy játsz hass de meg lehet oldani koddal ez egy kis kártya amire pl:4200 pont van azt be írod és mehetsz itt van:102386412267 ezt írd be
2012. jún. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet hogy hülyeséget kérdezek de ezt a számot hova írjam?A reedem kódhoz?
2012. jún. 3. 19:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Sehova ne írd be, az előző egy idióta.

Nyilván az elején nem kell fizetned, a bankszámlaszám gondolom azért kell, mert bekapcsol egy automatikus megújítás funkciót, ami azt jelenti, hogy amikor lejár az 1 hónap, automatikusan megújítja és levonja az árát (általában 2000 ft-ot) a bankkártyádról.

De ettől nem kell félni, ezt kb 5 másodperc kikapcsolni az xbox.com-on, így csak simán lejár az 1 hónap után.

Ellenben ha be van regisztrálva a bankkártyád gyakran van olyan akció live-in, hogy 1 hónap gold 200-ftért, vagy 3 hónap 2000-ért, ezekre érdemes lecsapni (aztán ugyanúgy kikapcsolni az automatikus megújítást, mert ezt mindig beállítja), mert így elég olcsón meg lehet úszni az online játékot.

2012. jún. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem bankszámlaszámot hanem hitel kártyát kér(bocs hogy nem azt írtam).Nekem nincs hitel kártyám de a szüleimnek sem és

semelyik ismerősömnek sem.Úgyhogy ez nagyon király hogy le lehet mondani meg olcsóbban vehetek ilyeneket de ha nincs akkor nem fogok ilyen fasság miatt csinálni.

2012. jún. 4. 19:41
 5/5 anonim válasza:
te úristen...én is 1 órát bénáztam amikor az első xboxomat akartam livera regisztálni :D
2012. jún. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!