Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox360 sose csinálta ezt! Mi...

Xbox360 sose csinálta ezt! Mi lehet a baj? PLS help!

Figyelt kérdés
Letöltöttem 2 játékot és kiírtam, az egyik ment a másiknál mindig felhozta, hogy "This disc is unreadable" vagyis olvashatatlan.Tisztítottam mindent csináltam egyszer elindult utána ment sokáig.Ma ugyanaz, pedig minden játék megy rajta rendesen és pont ez nem megy amire alig vártam. PLS HELP!
2012. jún. 3. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Időnként frissíteni kell az ixtreme-et a box-on. A játékok védelme is fejlődik ahogy adják őket ki. Vannak olyan játékok amiket csak egy verziójú desh-el lehet pl játszani.. nem fenékig tejfel ez a tört xbox móka :)
2012. jún. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az ixtreme az mit jelent vgy az mi?:D, tegnap frissítettem a dashboardot mert kérte a másik játéknál és akkor ment ,de ma megint olvashatatlan.
2012. jún. 3. 12:01
 3/3 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne, mert nekem is ugyanezt csinálja. Ghost recon-hoz le kellett töltenem az új xbox verziót és azóta disc undreadable kiírás van ennél a játéknál. a régiek mennek ugyanúgy . mi lehet a baj?
2012. jún. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!