Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy csináljam meg az iPod...

Hogy csináljam meg az iPod szinkronizálást?

Figyelt kérdés
van egy 16 gigás iPod nanom.Win XP van a gépemen, most raktam újra 20x-ra, különböző okok miatt. a problémám az, hogy iTunes ide vagy oda, de nem ismeri fel a gépem az ipodot. az eszközkezelőben az "Apple Mobile Device Ethernet" ott van (én telepítettem már sokadszorra) de sárga felkiáltójel van mellette, és kód 10-et ír ki. Ami tulajdonképpen semmit nem jelent. Kérlek segítsetek megoldani, így nem tudok zenét hallgatni, mindent megpróbáltam már. száz és száz illesztőprogramot, drivert szedtem le, de egyikkel sem megy. valami konkrét megoldás kéne.

2012. jún. 2. 17:58
 1/2 anonim válasza:

Sajnos erre nem tudok megoldást de pár alternatívát mondhatok rá.


először ezzel próbálkoznék:

[link]


A másikat meg hétfőre megmondom neked. Létezik másik progam is az iTuneson kívül is amivel tudod szinkronizálni Ipodot/Iphoneod, csak nem tudom nevét de addigra megtudom kérdezni.

2012. jún. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

[link]

ezzel a programmal szinkronizálhatod

2012. jún. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!