Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valaki útbaigazítana a Gran...

Valaki útbaigazítana a Gran turismo 5-tel?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem meg teljesen vadiújan a GT5 játékot!Egyáltalán nem tudok róla szinte semmit!Mennyi kocsi és mennyi pálya van benne?Azt hallottam h több ezer kocsi van benne!Én nekem csak párat ad be!Hol van a Forma 1-es kocsik?Vagy versenyezni kell hogy mindig újabb kocsikat adjon a gép?Vagy mit kell csinálni hogy tényleg sok kocsi legyen meg?Milyen lehetőségek vannak a játékban! Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 2. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan hány kocsi van benne, 1000+ (de nem sokkal több).

Viszont ez nem 1000 különböző kocsi, hanem x kocsinak millió változata, nem tudom hány "önálló" kocsi van benne, de elég sok.

Természetesen te kezdőként nem látod az összeset, abba nem lenne kihívás, ha 1-es szinten a legjobb kocsikat vezethetnéd.


Kocsit kaphatsz, nyerhetsz, vehetsz.

Sokat kell versenyezni, mert sok kocsi szinthez van kötve, meg ha venni akarsz ahhoz pénz kell, pénzt meg ugye szintén versennyel szerzel, meg nyerni is akkor nyerhetsz, ha versenyt nyersz.

Lehet használtan is venni autókat, meg küldhetnek is neked, de van valami limit, tehát atom autókat nem kaphatsz.


Azt nem tudom, hogy lehet-e DLC-be venni autókat, vagy ingyenesek-e.

Bővebb infó: [link]

Vagy fórum, vagy lehet híreknél is írtak róla.

2012. jún. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi! ha valamit nem tudok ak majd írok még :D :D
2012. jún. 4. 23:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!