Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi baja az MP3-lejátszómnak?

Mi baja az MP3-lejátszómnak?

Figyelt kérdés
Egy Sweex márkájú, képernyő nélküli 2GB-os mp3-lejátszóm van. Már majdnem 3 éves. Feltöltés után 5 óra hosszáig kellene bírnia. Eddig nem is volt vele gond. De viszont az utóbbi egy hétben hiába töltöm fel, kábé félóráig bírja, aztán kikapcsol. Nem emlékszem, hogy leejtettem volna vagy bármi ilyesmi. Szerintetek mi baja lehet?
2012. jún. 1. 09:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elhasználódott az akkuja, sajna gazdaságosan nem javítható.
2012. jún. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Na igen, azt nem mondtam, hogy ez volt a legolcsóbb. Akkor 3 éve, kevesebb, mint 20 euróért vettem. Olcsó húsnak híg a leve ugyebár. Pedig nem használtam én napi rendszerességgel, volt hogy majdnem egy hónapig be sem kapcsoltam.
2012. jún. 1. 10:31
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
A drágák is elhasználódnak. Én 8 éve vettem az 1 gigás mp3 lejátszóm 76 ezerért, akkor 20 órát bírt papíron, valójában alacsony hangerőn még többet is, most viszont már csak 6-7-et.
2012. jún. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Na jó, de én ezt nem használtam napi rendszerességgel, sőt, még hetivel se igazán. Kevesebb, mint 3 év után normális, hogy így leamortizálódik, hogy fél órát se bír?
2012. jún. 3. 11:07
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen. Mivel kinai gagyi, ezert az akkuja is szar minosegu.
2012. jún. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mindegy. Majd nézek egy valamivel drágábbat, mondjuk a legolcsóbb olyat, aminek van képernyője.
2012. jún. 3. 12:18
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem tanultál ebből? Ne a legolcsóbbat vedd...
2012. jún. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De tanultam. Ezért nem a legolcsóbbat veszem, hanem a legolcsóbb olyat, aminek van képernyője.
2012. jún. 4. 10:08
 9/12 A kérdező kommentje:
Ma 35 euróért vettem egy Lenco playert. 4 gigás, 8 óráig bírja, videót és fényképet is lehet rajta nézni, valamint hangot rögzíteni. Remélem, jobb szolgálatot fog tenni.
2012. jún. 5. 14:12
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Ennyiért márkásat is kaphattál volna. Már mindegy.
2012. jún. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!