Az ipad 3-ban van gps?

Figyelt kérdés
Az ipad 3 wifi + 64Gb-os modellre gondolok. Ha nincs beépített akkor lehet bele tenni?
2012. máj. 31. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Van benne. Manapság már lassan a kenyérpiritókban is lesz gps vevő.
2012. máj. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne! Az 1st gen. be is volt.
2012. máj. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az jó, azért hittem hogy nincs gyári benne, mert a hivatalos oldalakon azt olvastam hogy nincs benne.
2012. máj. 31. 12:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az a gyári navigációs szoftver amit te néztél. Apple cuccokon asszem olyan nincs. Tölts le eg iGO-t rá.
2012. máj. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Google maps-et lehet rá tenni?
2012. máj. 31. 13:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, de ha navinak akarnád használni, akkor azt mondom ne. Térképnézegetőnek jó kis szoftver az, de navigációr nem az igazi.
2012. máj. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak térképnézegetésre fogom használni nagyrészben.
2012. máj. 31. 14:10
 8/8 anonim válasza:
Természetesen az iPad WiFi modellekben NINCS gps chip. Aki olyan marhaságot ír hogy van, az nincs tisztában a gps-szel. A gps chipet a telefon chipbe integrálják, tehát csak a 3G(4G) modellekben van gps. A WiFi modellek is képesek poziciót kalkulálni a hálózat jeleit háromszögelve, már ha ilyen adatok elérhetőek. Mondjuk az alföld közepén, vagy a hegyekben ilyesmire ne nagyon számítsunk :-)
2012. szept. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!