Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Qualiton AET-250 erősítőben a...

Qualiton AET-250 erősítőben a bekarikázott résznek mi a becsülees neve? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

a bekarikázott résznek mi a megnevezése és honnan lehetne olyat venni? az enyémben az füstölt el és azt szeretném kicserélni, de sehol nem találok.

eléggé régi az erősítő, de hátha lehet bele venni. szeretném megcsinálni, mert az apámé és megkért rá, hogy próbáljam neki megcsinálni, de a hangtechnikában én sem vagyok igazán otthon.

hasznos válaszér felpontozás jár. pls segítsetek


2012. máj. 30. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:

A karikázott rész maga az erősítő, a végfok.

Nem túl bonyolult, gyorsan ki lehet mérni az összes félvezetőt.

2012. máj. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

neked lehet hogy nem, de nekem ez japán volt.

el tudnád ezt érthetőbben is mondani? cserélem a megégett részét és utána, vagy előtte csináljak vele valamit?

attól hogy az a rész megégett, lehet hogy egyáltalán be sem kapcsol az erősítő? minden más része hibátlannak néz ki kívülről, minden érintkezik rendesen.

2012. máj. 31. 18:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!