Milyen az iPod touch?

Figyelt kérdés
azt szeretném tudni hogy meg vagytok-e a sajátotokkal elégedve? és nem csak annyi hogy "jó", "rossz", hanem ha lehet akkor kicsit bővebb véleményt szeretnék. és azt is szeretném megtudni hogy érdemes-e 4g-t venni mos vagy várjak az 5g-re?

2012. máj. 28. 11:55
 1/2 Gergő92 válasza:
Jó kis szerkezet! Szinte minden alkalmazást tudsz rajta futtatni, mint egy iPhone-on. Igazából a különbség a kettő között, hogy az egyikkel tudsz telefonálni, a másikkal nem, és persze a iPod vékonyabb. Szerintem az árát jobban megéri mint egy iPhone. Ha van türelmed és pénzed, várd meg az 5g-t, bár nem tudom mikor jelenik, de a 4g is mindent megcsinál amit szeretnél. Én megvenném a 4. generációt!
2012. máj. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

nem tudom a 5g mennyivel lesz jobb, de szerintem nem érdemes megvárni 8az eddigi fejlődést figyelembe véve).

nekem 2. generációs és imádom. most akarom lecserélni 4.-re, de még nem találtam meg a megfelelő forrást. szerintem felér a legtöbb (legjobb) androidos okostelefonokkal, de olcsóbb és csak a "telefonrésze" hiányzik, szóval egy nagyon jó kis cucc. :D

2012. máj. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!