Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox360 vagy PS3 ilyen játékok...

Xbox360 vagy PS3 ilyen játékokhoz?

Figyelt kérdés

Melyik jobb konzol, melyiknek kényelmesebb a kontrollere, melyik ad jobb grafikát ( xboxnak erősebb a GPU-ja, de nagyon nagy különbségek vannak xbox és PS3 grafikájában?

ezek a játékok:

Medal of Honor Warfighter

Mw2-3

Cod: Black Ops

Gta 4-5

Saints Row3

Portal2

Max Payne 3

Battlefield 3 (ez a legfontosabb)



2012. máj. 27. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:

FPS,Autos jatekokba az xbox kontrollere jobb, ps3 kontrollere meg inkabb a Hack 'n slash jatekokban jobb. A ps3-nak szebb a grafikaja, (lasd Uncharted 3, GoW 3,Killzone 3) es tobb az exkluziv cim(ezert jobb a ps, mert az osszes exkluziv jatek nagyon jo.)


bocs az ekezet nelkuli irasert, de angol a billentyuzetem.

2012. máj. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezek multiplatform címek, úgyhogy gyakorlatilag tökmindegy, grafikában elenyésző a különbség (Xboxon feketébb a fekete, de manapság kb ennyi, régebbi játékoknál látványosabban jobb a box). Ezeken felül amin érdemes gondolkodni az exkluzív címek, és hogy az xbox live fizetős, nem drága, de mégis csak az.

Én anno Xboxot választottam, főleg a Halo sorozat miatt, nem bántam meg kicsit sem, de a PS3-nak több exkluzív játéka van (csak ezek engem kevésbé mozgattak).

2012. máj. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előzőeket tudom ismételni:

- multiplatform játéknál mindegy

- grafika hasonló, régen jobb volt a box, de ma már az exkluzív játékok miatt a PS3 játékok szebbek (de csak minimális különbség)

- Live fizetős, PSN ingyenes


Amúgy mindkét joy kényelmes, és mindkettővel lehet mindenféle játékot játszani.

2012. máj. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!