Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem működik áram nélkül...

Miért nem működik áram nélkül az alig féléves laptopom?

Figyelt kérdés
2011 karácsonyára kaptam,de kb. március óta csak árammal működik, tehát ha be van dugva a konnektorba.Ha nincs bedugva, és próbálom bekapcsolni, nem megy.Ha bedugom, és bekapcsolom, majd egyszer csak kihúzom a konnektorból elmegy a kép, vagyis kikapcsol.Aku zölden világít.Azt írja ki, hogy 37% áll rendelkezésre.Azt tudni kell, hogy februárban erre a laptopra, mobilnettel letöltöttem a sims 2 nevű játék alapjátékának teljes verzióját,mert az általam megvett egyetem kiegészítő lemez csak az alapjátékkal együtt működik, mint ez utóbb kiderült.Ezalatt a folytonos töltés alatt előfordult,hogy a laptop nem volt kikapcsolva , hanem félig lehajtva, internet kapcsolattal állandóan töltötte a játékot, mert ha kikapcsolom akkor ugye elveszlik az amit addig letöltöttem,tehát meg kellett várni, amíg a teljes verziót le töltöm.És ugye a mobilnet jóval lassabb, mint a vezetékes, és azt gondolom, hogy ez nem efajta használatra tervezték.Mit tegyek, hogy ne kelljen állandóan bedúgva használni a laptopot?Vegyek bele új aksit?Elvigyem a szerelőhöz?
2012. máj. 24. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán zárlatos az aksi. Nem garanciális?
2012. máj. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Megdöglött az akksi


Ha otthon használod, akkor ki kell szedni, hogy ne használódjon el...

2012. máj. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!