Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » ASUS K53SV-SX562D laptopról...

ASUS K53SV-SX562D laptopról vélemény?

Figyelt kérdés
Egy ilyen típusú laptoppal szemezgetek, és szeretnék véleményt kapni olyanoktól, akik vettek már ilyet. Amire kíváncsi lennék, mert nem írják a műszaki adatok között, az például a hangzása. Mennyire jó laptopokhoz képest? sztereo hangszóró? vagy esetleg 5.1-es kimeneti lehetőség? erről nem írnak sehol, csak hogy altec lansing hangszórók. Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 23. 18:53
 1/5 YourDestiny ***** válasza:
Gyakran találkozok hasonló Asus laptop-okkal. Én mindig is az Asust preferáltam a számítástechnika terén, természetesen nem véletlenül, és notebook-ok között is kiemelkedő. Biztos, hogy sztereó hangszórós, de a kimenetekkel kapcsolatban nem tudok semmi biztosat mondani. Ha van egy jó erősítőd, akkor úgyis szétosztja 6 hangszóróra, amit hallani akarsz, ha 5.1-es hangkártyáról van szó, ha nem.
2012. máj. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, ilyenre nem is gondoltam :) Esetleg tudnál nekem véleményt mondani röviden így a márkákról? Toshiba, Samsung, Dell, Acer, Asus? előre is köszi! vagy bárkinek aki ír!
2012. máj. 23. 21:45
 3/5 YourDestiny ***** válasza:

Az Acer-ről inkább rosszat tudnék írni, mint jót.


Asus, Toshiba, Lenovo, Dell. Én ezeket tartom a legjobbaknak. Az Asus ár/érték arányban magasan veri az összes többit, és minőségileg legalább olyan jó, sőt! Információim szerint az Asus notebook-okra érkezik a legkevesebb panasz.

2012. máj. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bigini válasza:
Én is pont egy ilyen géppel szemezek,szerintem a mai nap folyamán meg is rendelem,én jókat olvastam róla,bár nekem is kéne személyes tapasztalat!:)
2012. máj. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 YourDestiny ***** válasza:

Szerintem inkább fórumozz. Egy-két ember személyes tapasztalata alapján ne legyél befolyásolható. Attól, hogy A-nak bevált, még B-nek nem biztos, hogy be fog ugyanaz.


Ha segít valamit: ismerettségi körömben számos Asus laptop van, mindenki elégedett vele. Van, amelyik több éves, van amelyik új, van K50 és K52 vagy K53-as széria is. Volt, aki két rossz választás után váltott Asus-ra, őt is egyedüli márkaként győzte meg.

2012. máj. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!