Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kinek van sennheiser fülese...

Kinek van sennheiser fülese és ha van milyen?

Figyelt kérdés
Tudom hogy most jönni fognak a miértek, azért kérdezem hogy megtudjam mennyire elterjedt márka.
2012. máj. 23. 18:33
 1/9 masszázscucc válasza:

Az enyém CX 400.


Nagyon elégedett vagyok a hangjával. Laptopunk, PDA-nk, és nokia telefonunk is kitűnő források hozzá.

2012. máj. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nagyon elterjedt.

Egyik legnagyobb (leghíresebb, legminőségibb, és még pár leg) márka, szinte mindenki hallott már róla.

2012. máj. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Milyen fülesre gondolsz? Fülhallgató vagy pedig fejhallgató géphez?

Mindkettőről csak jót tudok mondani, minden fülesem sennheiser. Nagyon elterjedt, hozzá hasonló az AKG, más a hangzása, árban és minőségben közel vannak egymáshoz, kinek ez, kinek az. Nekem az AKG kényelmesebb, de a Sennheisernek meg szebb a hangja, jobb a basszus.

2012. máj. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát nekem cx300II van én is nagyon elégedett vagyok vele de az osztálytársaim szerint szarul döntöttem mert skullcandyt kellett volna vennem
2012. máj. 23. 20:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne hallgass rá, csak irigy. Nekem CX500 van, ISTEN. Mindenből vagy Sennheiser, vagy AKG, vagy BOSE(ha sok pénzed van).
2012. máj. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én se bántam meg hogy sennheisert vettem :))
2012. máj. 23. 21:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor osztálytársaid hülyék, Skullcandy az egyik legrosszabb létező márka.
2012. máj. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Skullcandy minden idők legrosszabb fülesmárkái között van. Kb. amit a telefonokhoz adnak gagyiság jobb, mint a Skullcandy.
2012. máj. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
CX 300 II, jól szól.
2018. febr. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!