Milyen laptopot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy más sok ilyen kérdés van, de nem nekem megfelelő szempontok alapján. Szóval nem szánnék rá sokat, 100-110e Ft. Ami a fontos, hogy a proci+ram erős legyen benne, videókártya annyira nem fontos. A legnagyobb igénybevétele a full hd filmek lennének vszínű.
2012. máj. 16. 18:50
 1/5 A kérdező kommentje:

szerintetek ez milyen?

[link]

és mit takar benne az, hogy a billentyűzet török? :D

2012. máj. 16. 19:09
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol láttad, de nyilván azt, hogy török a kiosztása. :)


A Samsung egyik kategóriában sem éri meg, de hogy ennél maradjunk, nemrég láttam ugyanilyen specifikációjú Lenovot 85 ezerért. Szerintem ezek már simán viszik hardveresen a full hd-t (bár felesleges ilyenen full hd-t nézni, a 720p is csak épp hogy kitölti).

Ár-érték arányban általában az Acerek a legjobbak (még úgy is olcsóbban jön ki legtöbbször, ha veszel mellé 3 év törésgaranciát).

2012. máj. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

TV-re akarok rákötni, azért kell a full hd.


De hol láttál ilyen szintű lenovo gépet 80ért?


Mert ez a gép is 150ről van leértékelve.

2012. máj. 16. 19:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyan, 148-ért i5-ös Acert vettem GT540-nel, 4 giga rammal, 640 gigás vinyóval... :)


Írj privátot, lehet, hogy tudok még szerezni neked olyan Lenovot.

2012. máj. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

tessék 110ért egy lenovo

[link]

2012. jún. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!