Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri kiflasholni az xboxomat?

Megéri kiflasholni az xboxomat?

Figyelt kérdés
használtam vettem amúgy 4 hónapos slim 4 gb semmi változtatás nincs benne kiakarom fleshelni mert nincs pénzem a játékokra megéri? livet amúgyse használtam mióta megvan(nincs se silver se goldom)demokat töltögettem le és csak ennyi.szóval így ezekután megéri? sok a kinlódás a flesheléssel gyakran kell vinni frissíteni?
2012. máj. 13. 20:59
 1/4 mr mongoose válasza:
Ha jol tudom slimet nem lehet flashelni
2012. máj. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
HA nem használod a live-ot akkor nyugodtan flash-eld ki ! Bár én jómagam a pc mellett állok . NA min1 de mielőtt kiflashelteted játszál egy ütős játékkal multiban és megtudod milyen jó az , sokan ezért nem flashelik , sokáig én se multiztam de gépen elkezdtem a cod4 multit és már 100 órákat belenyomtam ..... Először ezt gondolod át ..
2012. máj. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem 260 gb HDD-s Slimem nincs kiflashelve. Igazából az attól is függ, hogy egy játékot mikor unsz meg (pl. a gta iv-et amióta megvettem a konzolt [03.30] azóta nem untam meg)
2012. máj. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*250 gb hdd
2012. máj. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!