Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan kell játékokat írni...

Hogyan kell játékokat írni xbox 360ra?

Figyelt kérdés

most fogom kifleshelni a gépet(nem papoljatok h az de szar... nincs pénzem játékokra nem liveozok sohase nyomtam vele tök fölösleg gépen se multiztam csak nagyon ritkán)

szóval valaki esetleg eltudná magyarázni vagy videót mutatni?

az lenne a legjobb ha valaki olyan írni kommentet akik maga csinálja nem csak guglibol becopyik valami szöveget



2012. máj. 13. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:

A törekvésed dícséretes. Komolyan mondom ( írom ).

Az elképzelésed viszont naív. Komolyan azt gondolod, hogy egy tutorial videóból megtanulhatsz játékot fejleszteni?

Ráadásul egy egy sikerjáték ( de akár még egy egyszerűbb játék ) mögött is egy egész stáb áll aminek csak egy része a programozó csapat. Ha mindenképp ilyesmin töröd a fejed akkor javaslom, hogy kezdj el programozással foglalkozni. Mondjuk valamelyik C-vel.

2012. máj. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen kedves első kommentelő én kalóz lemezt akarok írni.boccs ha nem említettem :"D
2012. máj. 13. 14:00
 3/3 Papaaaaa válasza:

letöltöd torrentel a kívánt játékot ha jót töltöttél le egy lemezképfájl (iso) lesz

letöltöd a CloneCD nevű programot veszel egy DVD RDL lemezt rákattintasz az írás lemezképfájlbólra és 1x es sebességgel íród (kb 45-50perc)

2012. máj. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!