Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit kell tennem, hogy újra...

Mit kell tennem, hogy újra működjön az R4 kártyám?

Figyelt kérdés

Nintendo 3DS-ben használom, eddig működött, de most egy kicsit hosszabb kihagyás után újra játszani akartam, és ez a hiba üzenet fogad folyamatosan: "An error has occured. Press and hold the POWER button to turn the system off. Please refer to the Operations Manual for details."

Mit kéne tennem, hogy újra működjön?



2012. máj. 11. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:

új flash kártya.

valószínű a te flash kártyád nem kompatibilis a rajta lévő rendszer szoftverral!(firmware)

nekem is volt már ilyenem és egy új 2011-2012-es kártya megérte!


itt válogass:

[link]

2012. máj. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja. Az r4-es ilyen. De most kiadtak egy újat, ami elvileg a végtelenségig update-olható, magyarul ezt később nem kell mindig lecserélni, ha a nintendo rendszerfrissítést kér.
2012. jún. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!